Súťaž k play off MS 2018 – Futbalový pavúk

futbalovy-pavuk-sutaz

Stávková kancelária Tipsport pripravila novú prémiovú súťaž k play off futbalových MS 2018 v Rusku – Futbalový pavúk – hrá sa až o 10 000 EUR na tipovanie!

Tipujte v období od 27. júna do 15. júla, ktorým tímom sa bude dariť v jednotlivých fázach play off MS vo futbale. Počas vyraďovacej časti šampionátu pritom bude možné jedno mužstvo zvoliť iba raz. Súťažiaci, ktorý sa dostane v  pavúkovi najďalej, získa 10 000 EUR na tipovanie!

Základné PRAVIDLÁ súťaže

Súťaž sa hrá výhradne na webe Tipsportu a pre účasť v nej stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Súťaž je zadarmo, nie je potrebné spĺňať každodenný limit vkladov. Hrá sa výhradne na webe.

Futbalový pavúk vychádza z vyraďovacej fázy majstrovstiev sveta v Rusku. Odohrajú sa štyri kolá – osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále. Ale pozor. Musíte sa zapojiť hneď do prvého kola (osemfinále), ktoré začína 30.6.2018, neskôr už k tomu nedostanete príležitosť. Do ďalších kôl vždy postúpia iba úspešní tipéri.

Princíp súťaže? Vyberte si v každom kole jeden tím, ktorý podľa vás postúpi do ďalšej fázy turnaja. Dané mužstvo si už ale v nasledujúcich kolách nebudete môcť zvoliť. Každý tím si teda možno vybrať len raz. Ak vami tipovaný reprezentačný tím postúpi, postupujete s ním do ďalšieho kola. Ak nepostúpi, vypadávate z hry.

Svoje tipy môžete ľubovoľne upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci daného kola. V prípade, že máte na aktuálne kolo natipované a zápas vami zvoleného tímu už začal, tak pretipovať ho už nie je možné.

Mimochodom, ak sa vám stane, že už nemôžete nikoho tipovať, pretože ste tímy zahrali v predchádzajúcich kolách, počíta sa vám posledný úspešný tip.

Ten, kto dôjde najďalej zo všetkých, získa odmenu 1 000 000 Netov. V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí. A kde teda hrať? Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali.

Všetky podrobnosti a možnosť zapojiť sa do súťaže nájdete na stránke Tipsport.sk

Želáme úspešné tipy a veľa šťastia !