Zahrajte si Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní o 10 000€

Súťaž v tipovaní

Zahrajte si Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní! Obľúbená súťaž najväčšej tipérskej komunity prebehne od 7. septembra do 29. novembra.

Výška dotácie? Viac ako 8 000 000 Netov!

Na odmenu siahnu všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Tá sa rozbehne v piatok 7. 9. 2018. Celkový víťaz Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní získa 10 000 EUR na tipovanie!

Súťaž sa hrá výhradne na webe a pre účasť v nej stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte.

Turnaj odštartuje 7. septembra už tradične dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Denným limitom v kvalifikácii sú 2 EUR. Tipcupu sa tak môže zúčastniť skutočne každý. Víťaz kvalifikácie získa 80 000 Netov!

Do vyraďovacích súbojov Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní postúpi oproti predchádzajúcim Tipcupom dvojnásobný počet tipérov – až 16 384. Každý súboj jeden na jedného bude trvať päť kalendárnych dní.

Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off. To vyvrcholí 29. novembra 2018. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipujúci mohol naplno preukázať svoje umenie.

A ako sa do medzinárodnej súťaže o najlepšieho tipéra v Česku a na Slovensku prihlásite?

Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne staviť. Záleží len na vás, aké tikety (s výnimkou live stávok) do súťaže zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený maximálny denný limit vkladov.

Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní sú zároveň poslednou možnosťou, ako cez Tipcupy zabojovať o vstupenku do decembrového Turnaja majstrov s dotáciou vyše 120 000 EUR. Do turnaja sa kvalifikuje celkom 2 016 klientov.

> Podrobné informácie, pravidlá a možnosť zapojiť sa do súťaže nájdete na webstránkach Tipsportu.