Fórum – Tipovanie zápasov a tipy

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Zapojte sa do súťaže “tipovačky” na výsledky vybraných zápasov na našej stránke "Fórum"a vyhrajte free stávky - freebet zdarma vo výške 5€!

 

Priebežne niekoľko krát týždenne tu oznámime súťažný zápas formou nového príspevku (témy), na ktorý môžete tipovať v komentároch presný výsledok a minútu kedy padne prvý gól. Tipovaním pre zábavu a zadarmo bez vkladu teraz môžete reálne vyhrať!

 

Zaregistrujte sa TU a môžete začať súťažiť!

 

> Pravidlá a informácie o súťaži nájdete tu.

Fórum - Tipovanie zápasov

Fórum - Tipovačky zápasov
Príspevky
Témy

Tipovačky o voľné stávky

Na tejto stránke budeme uverejňovať vybrané súťažné zápasy, kde budete môcť tipovať výsledok zápasu a následne vyhrať zdarma voľné stávky, tzv. freebets od stávkovej kancelárie Doxxbet.sk. Tipovanie pre zábavu aj s možnou výhrou.

Táto súťaž je úplne nová a tiež celá sekcia fórum, takže aby sme súťaž mohli spustiť, je potrebné, aby bolo vo fóre registrovaných min. 10 užívateľov. Takže neváhajte a urobte si registráciu na fórum-stránke a čoskoro prídu prvé súťažné zápasy o free stávky!

42
10

Tipy na zápasy zadarmo (3 zobrazujem)

Free Tipy na zápasy zadarmo (fórum) je sekcia kde uverejňujeme zdarma tipy na športové zápasy z rôznych našich tipérskych zdrojov, medzi ktorými sú aj športové tipy expertov. Tipy na tenis, hokej, futbal, basketbal, bejzbal a pod. - tipy na dnes zdarma.

Každý pridaný tip na zápas je po ukončení aj vyhodnotený či bol výherný (OK) alebo nie (KO), takže si môžete pozrieť históriu a úspešnosť tipov. Tieto free tipy poskytujeme skôr ako inšpiráciu pre tipérov a sú bez záruky 🙂 Zároveň pri tipoch uvádzame aj najlepší kurz a stávkovú kanceláriu, ktorá ho ponúka.

Ak máte svoje TOP tipy, alebo nejaký komentár k našim tipom, neváhajte a podeľte sa o svoj názor vo fóre - stačí sa zdarma zaregistrovať a môžete sa zapojiť do diskusie!

Odporúčame >> športové tipy expertov - ZCODE

773
400

Bonusy, tipérske súťaže a aktuality

V tejto sekcii fóra nájdete rôzne zaujímavosti, tipérske súťaže, bonusy a akcie stávkových kancelárií k určitým špeciálnym podujatiam, turnajom, zápasom a rôzne aktuality zo sveta tipovania a stávkovania.

4
4

Zdieľať: