Linky a partneri

Odporúčané linky na weby s tématikou tipovania, stávkovania, pomôcky a nástroje pre tipérov a ďalšie partnerské stránky.

  • ZcodeSystem –  je online tipovací robot (software) ktorý pracuje na základe spracovávania  množstva štatistických údajov aj so zohľadnením aktuálnych kurzov v stávkových kanceláriách na jednotlivé zápasy a tímy. Využívajú ho aj profesionálni tipéri a výsledkom tohto programu na tipovanie (resp. tipérskeho online portálu) sú predikcie a tipy na výsledky zápasov s vysokou úspešnosťou. V systéme nájdete športové tipy expertov na zápasy z hlavne nasledovných športov: MLB, NBA, NHL a NFL, no sú k dispozícii aj tipy na iné športy, ako tenis, futbal, kriket a pod. Všetky podrobnosti, štatistiky, referencie aj ohlasy užívateľov nájdete priamo na webe Zcode system.
  • LeagueSpy.comunikátny a detailný informačný futbalový servis. Predzápasové previews, informácie o zostavách mužstiev, zraneniach, týmové a hráčske štatistiky z fotbalových líg celého sveta.

  • Betadvisor.comProfessional betting picks Bet with profit! Betadvisor is a company that provides professional sports betting advice. Their advisors specialise in on of the following sports: football, horse racing, basketball, baseball, tennis, ice hockey, handball, rugby or American football.

Odds Worth BettingĎalšie užitočné linky na web stránky zamerané na tipovanie: