Tipovací robot a VIP profi Tipy to je Zcode system

Zcodesystem

(Recenzia)  Venujete sa tipovaniu zápasov a stávkovaniu na špoty? Chceli by ste tipovať so ziskom a byť v profite? Potom by ste určite nemali prehliadnuť online tipérsky portál Zcodesystem, kde nájdete aktuálne tipy od profesionálnych tipérov z celého sveta na rôzne športy, predzápasové aj Live stávky a nie len to. Tento portál úspešne funguje už od roku 1999 !

Portál pre tipérov Zcodesystem poskytuje komplexné nástroje a pomôcky, ktoré využívajú aj profesionálny tipéri. Sú tu nástroje ktoré analyzujú hystorické aj aktuálne dáta z predchádzajúcich zápasov a dokážu generovať tipy a prognózy na výsledky zápasov s vysokou úspešnosťou a plne automaticky.

Dokonca si na Zcode môžete “vyskladať” aj vlastného tipovacieho robota, ktorý vám bude priamo posielať vybrané tipy na zápasy aj s presnou sumou vkladu na daný tip, podľa vášho nastaveného finančného banku.

Tu je niekoľko z tipérskych pomôcok, ktoré na Zcode nájdete: ZcodeBlog, Team Strength Oscillator, MLB Pitcher Profit Oscillator, Favorite Underdog Market Oscillator, Line Reversals, Head-to-Head ToolPower Ranking Indicator, Totals Predictor, Live Game Simulator a ďalšie.

Zcodesystem

Hlavné menu portálu Zcode po zakúpení členstva vyzerá nasledovne:

zcode-menu

Veľmi zaujímavá je sekcia sekcia VIP Picks, kde priamo aktívni tipéri priebežne vkladajú svoje tiy na rôzne zápasy a každý užívateľ si ich môže skopírovať a podať v nejakej stávkovej kancelárii v ktorej bežne tipuje. Taktiež si môžete vybrať konrétnych tipérov a jednoducho ich sledovať a kopírovať ich tipy – sú medzi nimi aj tipy od profesionálnych tipérov a športové tipy expertov, ktorí si vedú presné štatistiky úspešnosti svojich tipov a vy ich vidíte tiež.

Ukážka z VIP picks sekcie:

vip tipy

Niektorí tipéri majú založené vlastné vlákna vo VIP Fóre a tam pridávajú svoje tipy aj s následným vyhodnotením, prípadne ďalšími komentármi, taktiež sa môžete zapojiť do diskusie:

nba-tipy

Ďalšia zaujímavá časť portálu je pod záložkou Top systems.

TopSystems – Nájdete tu desiatky automatizovaných tipovacích robotov prehľadne zoradených v tabuľke ktorú si môžete filtrovať napríklad podľa profitu celkového, prípadne za posledné 3 mesiace, alebo podľa % ROI alebo poslednej aktualizácie a pod.

topsystems

Keď si potom kliknete na konkrérny tipovací systém, zobrazia sa vám aktuálne tipy aj s podrobnou štatistikou za celé obdobie aktivity tohto tipovacieho robota, grafy za jednotlivé obdobia (aktuálna sezóna, posledná sezóna, celkovo…) a pod. Keď si nájdete ten systém alebo systémy, ktoré sa vám najviac pozdávajú, jednoducho ich sledujte a tipy na zápasy z nich kopírujte a podávjte. Tu je príklad:

draffs-system-tipy

draffs-system-graf

Čo je zcode Sports Trader?

Je tu ešte ďalšia sekcia tzv. “Sports Trader“, kde si viete vybrať tipovacie systémy (robotov) z ktorých chcete dostávať tipy okamžite, keď sa nejaký nový typ objaví, aby ste nemuseli každú chvíľu prezerať všeky tipovacie systémy, ktoré ste si vybrali. Je to nástroj ktorý je vám k dispozícii za jednorazový poplatok, počas celej nasledujúcej doby vášho plateného členstva. Takto to vyzerá v praxi:

sports-trader-tipy

Zcodesystem toho ponúka skutočne veľa, to čo bolo uvedené vyššie nie je zďaleka všetko čo tam nájdete. Zcode funguje už od roku 1999, čo svedčí o jeho kvalite a serióznosti a priebežne ho stále vylepšujú. Je to portál určený skôr pre aktívnych tipérov a taktiež pre profi tipérov, ktorí sa tipovaním živia a zarábajú na stávkovaní.

Prístup na portál je platený, i keď niektoré nástroje v obmedzenej verzii fungujú aj zdarma. Možno ste si už preklikali niektoré odkazy v tomto článku, takže asi už viete, že členský poplatok je v sume $198/mesačne. Rozhodne to nie je málo a pre “rekreačných” tipérov to asi nebude na prvý pohľad prijateľné.

Na druhej strane to treba brať tak, že profi tipéri bežne podávajú jednotlivé tipy za 100 USD a viac, takže pri kvalitných profi tipoch si na tento mesačný poplatok “zarobia” behom krátkeho času podaním pár výherných tipov.

Ak ste si prečítali článok až sem, tak je tu pre vás ukrytý ŠPECIÁLNY BONUS v podobe 75% zľavy na členský poplatok počas celej doby vášho aktívneho členstva !!

>> Tu je link so špeciálnou zľavou na Zcode VIP členstvo.

No a na záver recenzie je tu ešte jeden užitočný eBook zdarma na stiahnutie z dieľne Zcode na tému ako tipovať s rozumom a profitabilne – Sports Investing Bible. Rozhodne stojí za preštudovanie.

sp-inv-bible