Bonusy na stávkovanie – DOXXbet

doxxbet-stavkova-kancelaria

Doxxbet bonus: 100% do 5000€

doxxbet bonusStávková kancelária Doxxbet v súčasnosti ponúka najvyšší vstupný bonus zo slovenských bookmakerov. Jeho maximálna výška je až 5000 Eur. Popri klasickom tipovaní si môžete zahrať aj rôzne virtuálne hryonline kasíno so širokou ponukou.

Okrem vstupného bonusu tu nájdete aj rôzne súťaže a akcie ako napr. Bezriziková stávka až do 20€, Skaut bonus, Predčasné vyplatenie tiketu, DOXXbet klub a pod.

>> Návod na registráciu do DOXXbet nájdete v tomto článku.

Vstupný bonus

Podmienky získania bonusovej sumy 5000€ sú však trochu komplikovanejšie. Doxxbet má podmienky pre získanie vstupného bonusu rozdelené do niekoľkých hladín podľa výšky prvého vkladu. Hranice, ktoré jednotlivé hladiny oddeľujú sú 100 Eur, 500 Eur, 1000 a 5000 Eur.

100% svojho prvého vkladu dostanete po danom počte „pretočení“. V prípade vkladu od 10 do 100 Eur to je desaťnásobok vkladu. Pri hodnote do 500€ dvanásťnásobok, do 1000€ 14-násobok a pri vklade do 5000 Eur je to 16-násobok.

Ďalšou podmienkou je aj minimálny kurz 1,45 aspoň dvoch udalostí na jednom tikete a toto treba stihnúť do 90 dní od dátumu vloženia peňazí na váš hráčsky účet.

Bonus je pripisovaný pravidelne po pätinách. Po pretočení jednej pätiny požadovanej sumy bude automaticky pripísaná jedna pätina bonusu na hráčske konto. Vstupný bonus je možné kombinovať aj s bezrizikovou stávkou.

Súťaže a akcie pre stávkarov

Okrem vysokého vstupného bonusu ponúka DOXXbet aj ďalšie zaujímavé prémie, ako sú:

    • Bezriziková stávka do 20 € – Po registrácii v stávkovej kancelárii DOXXbet je potrebné vykonať vklad na hráčske konto a následne uzavrieť prvý tiket, ktorý obsahuje min. 3 udalosti a min. 3 udalosti musia mať kurz 1,50 a viac. Ak táto stávka bude výherná, peniaze sú Vaše. V prípade, že stávka výherná nebude, automaticky Vám bude vrátený vklad až do výšky 20€ ako voľne použiteľný bonus bez nutnosti pretočenia.
    • DOXXbet klub – je jedinečný vernostný program, ktorý ponúka šancu získať luxusné ceny. Špičková elektronika, voľné stávky či štýlové vecné ceny. To všetko sa dá získať len za vernostné body, ktoré nestoja nič a pripisujú sa za každý stavený tiket.
    • Zlatá liga – tu tipujete výsledky zápasov vybranej ligy a zvoleného kola a môžete vyhrať špeciálny Jackpot 1100€, a tiež možnosť získať XXL bonus až 100% k svojej výhre pri tipovaní určitého počtu zápasov na jednom tikete. Zlatá liga je klasická kombinovaná stávka, ktorá spočíva v uhádnutí všetkých zápasov v rámci jedného kola vybranej ligy.
    • Bonus za doporučenie priateľa – tzv. Skaut bonus. Skaut bude získavať každý mesiac 5% zo zisku stávkovej kancelárie DOXXbet na hráčoch, ktorých privedie. Peniaze sa budú Skautovi pripisovať raz do mesiaca v podobe reálnych peňazí bez skrytých podmienok a bez nutnosti pretočenia. Skautom sa môže stať každý hráč, ktorý je zaregistrovaný v DOXXbet. Navyše ten koho privediete získa unikátnu voľnú stávku 3€, ak pri registrácii použije Skaut kód. Ak nemáte aktuálny Skaut kód, môžete použiť náš: PN21158
  • Predčasné vyplatenie tiketu – Ak Vám vyšlo viacero zápasov a zvyšným skrátka neveríte alebo váš tím postihli nečakané zranenia, stačí tiket predať ešte pred vyhodnotením a zachrániť sa tak od prehry.Ako to funguje? Stačí uzavrieť predzápasovú alebo LIVE stávku a v detaile tiketu je viditeľné tlačítko “Vyplatiť ihneď”. Ak je predčasné vyplatenie tiketu dostupné, tlačítko je zelenou farbou a klient môže požiadať o predčasné vyplatenie.

Detailné informácie k jednotlivým bonusom nájdete na stránke DOXXbet.sk

Podrobné podmienky bonusov a ich aktuálna ponuka sú vždy uvedené na stránkach stávkovej kancelárie. Pred výberom a zapojením sa rozhodne odporúčame si ich dôkladne preštudovať, aby ste o svoj bonus zbytočne neprišli.