DOXXbet registrácia – návod, postup, promo kód

doxxbet-registracia

Skôr než sa rozhodnete urobiť si registráciu v stávkovej kancelárii DOXXbet, pozrite si tento praktický návod ako postupovať a čo budete potrebovať k úspešnej registrácii a k získaniu vstupného bonusu aj bez promo kódu a tiež prvú stávku zdarma až do 20€.

Tu je stručný video návod – pozrite si ako registrácia prebieha a nižšie pod videom nájdete podrobný popis krokov ako postupovať. Otvorte si stránku DOXXbet a pokračujte podľa nasledovného návodu.

Po otvorení stránky DOXXbet klinite vpravo hore na tlačítko “REGISTROVAŤ“, prípadne tu je priamy link na registračný formulár.
  1. Vyplňte svoje základné údaje: email, telefón, dátum narodenia, skaut kód (netreba uvádzať ak nemáte), potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov, potvrďte že máte viac ako 18 rokov a potom kliknite na “Zaregistrovať“. Registrácia je možná aj cez osobný profil na sociálnej sieti Facebook alebo Google.
  2. V registračnom formulári je aj políčko „Promo kód“, ktoré však pre získanie vstupného bonusu alebo prvej stávky zdarma nemusíte zadávať pri registrácii preklikom z našej webstránky !
  3. Taktiež sa vám môže zobraziť požiadavka na vloženie Skaut kódu – môžete to nechať prázdne, alebo vložte tento Skaut kódPN21158
  4. Nasleduje overenie SMS kódom – príde vám na mobil overovací kód
  5. V ďalšom kroku doplníte ostatné údaje ako Meno, Priezvisko, adresa….
  6. Kliknite na “Dokončiť” – zobrazí sa stránka “Nastaviť heslo” – tu si zvoľte vaše heslo, ktorým sa budete prihlasovať do svojho hráčskeho účtu.
  7. Ak potom uvidíte hlášku “Aktivácia účtu úspešne dokončená” je všetko v poriadku a treba ešte potvrdiť aktivačný link v emaile kliknutím na “Aktivovať”.
  8. Následne vám bude pridelený aj Registračný kód, ktorý si bezpečne uschovajte. Budete ho potrebovať, keď budete chcieť niekedy v budúcnosti zmeniť svoje osobné informácie.

Týmto je vaša registrácia DOXXbet hráčskeho účtu dokončená, no a posledný krok pre možnosť skutočného tipovania a stávkovania je treba urobiť zákonom vyžadované Overenie totožnosti.

Verifikácia – overenie totožnosti

Súčasná legislatíva v SR vyžaduje overenie 2 dokladmi. Neoverení klienti nemôžu tipovať a strácajú nárok na všetky výhody, bonusy a to aj pri online tipovaní.

Vo svojom účte na DOXXbet prejdite do sekcie “Verifikácia“. Na tejto stránke si môžete verifikovať Váš hráčsky účet nahratím požadovaného obrázku (stačí urobiť fotku s mobilom a uploadnúť).

1. doklad: Občiansky preukaz, Cestovný pas alebo Povolenie na pobyt
2. doklad: Vodičský preukaz, Cestovný pas, Povolenie na pobyt alebo preukaz poistenca

Skontrolovanie zaslaných dokladov v Doxxbete je vybavené spravidla behom pár desiatok minút a informácia o spracovaní vám príde na email aj SMS. Aby sa zmeny prejavili, je najlepšie sa z hráčskeho účtu odhlásiť a znovu prihlásiť.

Keď máte účet úspešne verifikovaný, môžete si urobiť vklad a využiť vstupný bonus až do 2000€ a taktiež prvú stávku bez rizika až do 20€, takže najvhodnejšia suma pre prvý vklad je min. 20€ a viac, aby ste mohli naplno využiť prvú stávku bez rizika.

Pre vykonanie vkladu si môžete vybrať z možností: Kreditná karta, Internet banking, Bankový prevod, Skrill, Paysafe karta a SportBox kód. Poplatky za vklad sú nulové, iba u Paysafe je to 3%.

Tak a to je všetko! … teraz sa už môžete veselo pustiť do tipovania a využiť všetky bonusy od DOXXbet a taktiež si môžete zahrať virtuálne hry alebo online kasíno dostupné 24 hodín denne 🙂

Želáme veľa výherných tiketov!